Bestuur

bestuur@regiogooi.nl

Reinold Mulder copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif
Reinold Mulder Vacant Michael Bosboom
Voorzitter 06-48387202 Secretaris Penningmeester
reinold@regiogooi.nl vacature@regiogooi.nl michael@regiogooi.nl
  
copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif
Yura Gerritsen Linda Westendorp Vacant
activiteitencoördinator trainingscoördinator PR& Communicatie
yura@regiogooi.nl linda@regiogooi.nl vacature@regiogooi.nl
copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif
karel van Olmen Bram van de Hoef vacant
afgevaardigde Admiraliteit 10 afgevaardigde Admiraliteit 11 webmaster
karel@regiogooi.nl bram@regiogooi.nl vacature@regiogooi.nl